29.04.2019 13:58 - давність новини: 1 р.

ЗБЕРЕЖЕМО ЛІС РАЗОМ

Наприкінці  квітня представники  управління ДСНС України у Чернігівській області та  Чернігівсього  ОУЛМГ  провели  перевірку  готовності  ДП «Семенівського держлісгоспу» до пожежонебезпечного періоду.

Лісівники   Семенівського  лісгоспу  готові  запобігти  лісовим пожежам.  Для цього  в лісгоспі  організовано  чергування протягом всього світового дня, працює система відеоспостереження за лісами, в повній  готовності сили та засоби пожежогасіння: пожежні автомобілі, трактори з  грунтообробними агрегатами , машини для перевезення людей та протипожежний інвентар.

 В лісгоспі проводяться   попереджувальні заходи по недопущенню виникнення та розповсюдження загорянь у лісах.  На сьогодні влаштовано 280 км мінералізованих смуг, перекриваються основні лісові дороги,  встановлена наочна агітація,  для відпочинку громадян облаштовані рекреаційні пункти. Лісова охорона закликає населення до обережного поводження з вогнем. Правилами пожежної безпеки в лісах заборонено розкладати вогнища в хвойних молодих насадженнях, кидати недопалки, сірники, що горять, спалювати сміття на відстані менше 50м від стіни лісу, захаращувати ліс побутовим сміттям. Порушників  законодавства України  чекає  адміністративна відповідальність (ст77 Адмінкодекса України) у вигляді штрафу від 85 до 255 грн для громадян та на посадових осіб, з вини яких виникла лісова пожежа,  штраф від 255 до 850 грн. Значно виросли штрафи за засмічення лісів побутовими відходами (ст. 73 Адмінкодексу України)  до 425-850 грн При виявленні невеликого займання в лісі вогонь треба погасити, збивши його гілками або закидати землею. Повідомляйте про виникнення лісової пожежі по телефону 101 Тільки разом ми зможемо  захистити наші ліси від  вогню.
Поширити: