25.07.2019 08:30 - давність новини: 257 дн.

СТАБІЛЬНА РОБОТА ПІДПРИЄМСТВА.

В ДП «Семенівський лісгосп» підвели підсумки роботи за 6 місяців 2019року.

Завдяки злагодженій  роботі  підприємства виконуються всі заплановані об’єми по лісогосподарським заходам, по веденню лісокультурної справи, по заходам з охорони і захисту лісу та витратам на охорону праці.

Лісгоспом  успішно освоюється  запроектована  лісовпорядкуванням  річна лісосіка  рубок  головного  користування.  Проведені  рубки формування та оздоровлення лісів на площі 215га. та санітарно - оздоровчі заходи  в лісах на площі 246га.

Результатом злагодженої роботи наших лісівників є посадка лісових культур на площі  151 га.

 Зниження цін на необроблену деревину за останні три місяці (до30%)  позначилось на зниженні доходів від її реалізації,  порівняно з відповідним періодом  минулого року. Але  підприємство знаходить вихід з ситуації що склалася на ринку деревини. На сьогоднішній час особливу увагу в лісгоспі приділяється нарощуванню обсягів лісопродукції  лісопильного виробництва, що виробляє цех переробки деревини і яка користується  стабільним попитом.

Так, за 6 місяців 2019р було перероблено 10363м3 деревини та реалізовано  пиломатеріалів на 13 млн.716тис. грн. Ріст , порівняно з попереднім періодом минулого року, склав 113%.

            ДП «Семенівський лісгосп» справно сплачує всі платежі до державного та місцевих бюджетів. Так за 6 місяців 2019року підприємством сплачено  податків та зборів – 19млн.690тис. грн., що складає 52% від суми отриманого доходу.

При повній відсутності бюджетного фінансування ДП «Семенівський лісгосп» впорався з усіма доведеними планами і завданнями. Працівникам вчасно і в повному обсязі виплачують заробітну плату згідно законодавства та колективного договору.

Поширити: