25.11.2019 11:01 - давність новини: 264 дн.

ПРОФЕСІОНАЛ ЛІСОВОЇ СПРАВИ

Нещодавно лісничий Радомського лісництва Микола Васильович Єрмоленко відзначив своє 65-річчя
Відповідальна, добросовісна людина, Микола Васильович сумлінно виконує обов’язки, покладені на нього державою. Отримавши профільну лісову освіту в 1974 році Микола Єрмоленко свою трудову діяльність розпочав лісником, а потім помічником лісничого. Після служби в армії прийшов на роботу в Семенівський лісгосп, де шість років пропрацював помічником лісничого, а з 1986 року працює лісничим Радомського лісництва. Лісничий М.В. Єрмоленко віддав лісовому господарству Семенівщини 42 роки свого життя. Держава визнавала заслуги лісничого. Лісничий нагороджений: почесним званням «Заслужений працівник сільського господарства України» – у 1994 році та «Лісничий І класу» - у 1999 році, нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні 30 років» - у 2009 році. У 2010 році він переміг у конкурсі «Кращий лісничий області».
«Лісівник має бути справжнім господарем у лісі, відчувати зміни у природі, передбачати наслідки своєї діяльністі на десятиліття». - вважає Микола Єрмоленко
Лісничий має багаторічний досвід по вирощуванню садивного матеріалу в лісових розсадниках. Загальна площа розсадників по лісництву складає 1,2 га. Шишкосушарка лісництва переробляє шишки для всього лісгоспу, де отримують до 120 кг насіння сосни звичайної.
Самовіддана праця Миколи Єрмоленка заслуговує поваги та вдячності. Зараз у Радомському лісництві молодий помічник лісничого, якому Микола Васильович передає свій професійний досвід.
Поширити: