02.08.2019 16:08 - давність новини: 211 дн.

ПРОФЕСІЙНІ ЗМАГАННЯ.

В цьому році на базі ДП «Семенівський лісгосп» проходив обласний конкурс-змагання вальників лісу  У змаганнях взяли участь 12 вальників лісу державних лісогосподарських підприємств Чернігівської області та два представники Сновського вищого професійного училища лісового господарства. 
Організатори конкурсу – Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства, обласна організація Товариства лісівників України та обласна організація профспілки працівників лісового господарства.
Начальник Чернігівського ОУЛМГ Олександр Зінченко у своєму виступі наголосив на важливості дотримання правил охорони праці та безпеки на лісосіках, адже професія лісоруба залишається однією з найнебезпечніших у світі.
Учасники проходили декілька етапів змагань, а саме: звалювання лісу на лісосіці, монтаж пильного ланцюга та підготовка бензопили до роботи на час, точне розкряжування деревини, обрубування сучків. За кожен етап суддями нараховувались бали, але основна вимога – чітке дотримання правил техніки безпеки.
Всі учасники показали високу професійну майстерність на всіх етапах.
За підведеними підсумками переможцями стали вальники лісу: ДП «ХолминськеЛГ» (І місце), ДП «Н-СіверськеЛГ» (2 місце) та ДП «КорюківськеЛГ» (3 місце). Переможці отримали почесни грамоти та грошові премії. Від незмінного спонсора змагань – компанії «ТТТ» призери отримали подарунки. 
Переможець змагань Сергій Щуліпенко буде представляти Чернігівську область на Всеукраїнських змаганнях вальників лісу
Поширити: