26.05.2017 15:06 - давність новини: 3 р.
Автор:  Прес-служба Семенівського лісгоспу

Залишати сміття у лісі –злочин.

\"alt\"Забруднення лісів - проблема, з якою лісівники Семенівського держлісгоспу борються постійно.Із-за низької побутової культури деякі мешканці нашого району виносять та вивозити побутове сміття та всеякий непотріб в пригородні ліси, лісосмуги на болота та часто просто устраивають стихійні звалища за городами своїх садиб.
Лісівники держлісгоспу щовесни влаштовують весняне прибирання урочища «Базарна роща», при цьому з лісу вивозиться до двух тракторних причепа сміття. В ході проведення рейдів лісовою охороною Семенівського держлісгоспу разом з поліцією за останні три роки разом притягнуто до адміністративної відповідальності шість мешканців Семенівки, що вивозили своє побутове сміття в пригородний ліс.
Верховна рада внесла зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо посилення за забруднення лісів. Ухваленим законом передбачено в десять разів збільшити штрафи за забруднення лісів. Зокрема за забруднення лісів побутовими відходами на громадян накладається штраф від 425 до 850грн, .а на посадових осіб від 850грн до 1,7тис. грн.. Завдання шкоди навколишньому природному середовищу карається законом, але ефективнішою була б зміна ставлення людей до природи, відчування своєї відповідальності до стану навколишнього природного середовища.
Лісівники намагаються всіляко сприяти приємному відпочинку громадян в лісі. На території нашого району держлісгоспом побудовано два рекреаційних пункта вздовж автодоріги до обласного центру та при вїзді на територію України поблизу пропускного пункта «Миколаївка». Там є пристосовані місця для відпочинку зі столами та лавками, місце для вогнища та контейнер для сміття. Створення в лісових масивах мережі таких пунктів є одним з важливих заходів, спрямованих на охорону та захист лісу.
Поширити: