19.06.2021 14:17 - давність новини: 95 дн.

Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв

Випускниця Семенівського учнівського лісництва Соломія Хулап (Семенівський ЗОС I-IIIст. №1), перемогла на І етапі (областному) Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв, який у 2021 році присвячений 30-річчю Незалежності України та 100-річчю від дня народження Бориса Миколайовича Лук’янова (міністра лісового господарства України в 1966–1979 роках) та представляла Чернігівську область на Всеукраінському рівні.
Така відзнака є результат співпраці учнів, педагогів та лісівників Семенівського лісгоспу.
18 червня в приміщенні одного з найкращих вузів країни – Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулось нагородження переможців.
15 юних лісівників майже зі всіх областей України, чиї дослідницькі роботи були визнані найкращими, отримали дипломи та подарунки від Товариства лісівників України.
В більшості конкурсних робіт піднято актуальні питання для екології та лісового господарства.
Юрій Марчук, Голова Товариства лісівників України:
- Проведення конкурсу є надзвичайно важливим, адже дає можливість учасникам – школярам з усієї України – визначитись зі спрямуванням майбутньої спеціальності, спробувати себе в наукових дослідженнях і пошуках, зробити крок до майбутньої професії, отримати можливість навчатися у провідних фахових університетах країни. Конкурс дає можливість відібрати серед тисяч учасників шкільних лісництв найкращих, стимулювати наукові дослідження на рівні школи, підтримати багаторічні кращі традиції шкільних лісництв.
   
Поширити: