21.03.2021 14:10 - давність новини: 1 р.

«Створюємо ліси разом»

З нагоди Міжнародного Дня лісу лісівники Семенівського лісгоспу запросили до себе у гості школярів Семенівського ЗСО І-ІІІст №1 та вихованців учнівського лісництва.
З 21 березня по 17 квітня в державних лісових господарствах країни розпочинається загальноукраїнська акція «Створюємо ліси разом», ініціатором якої є Державне агентство лісових ресурсів України.
Сьогодні, з нагоди Міжнародного Дня лісу лісівники Семенівського лісгоспу запросили до себе у гості школярів Семенівського ЗСО І-ІІІст №1 та вихованців учнівського лісництва.
На екологічній стежці спеціалісти лісгоспу розповіли дітям про основні функції лісу, про життя його мешканців та необхідність бережного ставлення до лісів.
Екскурсія була продовжена в Блешнянському лісництві, де діти пізнали різноманіття дерев та чагарників, що ростуть на теритрії дендропарку лісництва, а це більше шестидесяти видів. Побачили діти і шкілку декоративних порід та теплиці, де свого часу чекають сіянці сосни звичайної, щоб потрапити на лісові ділянки та стати у майбутньому лісом.
Діти невимушено спілкувались з лісівниками, ставили запитання та пообіцяли з радістю прийняти участь у садінні лісу.
Поширити: