18.08.2020 15:27 - давність новини: 32 дн.

РАЙОННА ПРЕСА ПРО НАС

Близько семи років очолює колектив Костобобрівського лісництва Микола Куксенко
Одним із осередків життя й роботи на території Олександрівського старостинського округу є Костобобрівське лісництво, колектив якого складається з 11 чоловік. Комплекс лісництва знаходиться в населеному пункті Угли-завод, в приміщенні колишнього дитячого садку, яке було капітально відремонтовано декілька років тому.
Близько семи років очолює колектив лісництва дипломований працівник лісового господарства Микола Куксенко (на знімку). Микола Олександрович з 2009 по 2012 рік суміщав навчання в профільних навчальних закладах з роботою в різних структурних підрозділах Семенівського держлісгоспу, а в 2013 році став одним із наймолодших лісничих.
Мешканець Семенівки, він, після призначення на посаду, придбав хату в селі і, як кажуть, пустив тут коріння, одружився, вже синочку три рочки. Живе їх родина звичайним сільським життям, для душі Микола Куксенко займається бджільництвом, полюбляє їзду верхи (у них є гарний кінь), полювання та рибальство,
Зараз, коли віддалені населенні пункти переживають не кращі часи, важливо, щоб на селі була робота, залишалася молодь. Тоді буде шанс, що сільська глибинка не занепадатиме так швидко.
Поширити: