01.03.2021 13:24 - давність новини: 51 дн.

ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

26 лютого відбулась звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації ДП «Семенівський лісгосп».

Конференцію розпочав директор підприємства Андрій Дудко, він наголосив, що незважаючи на кризові явища, які спостерігались у світовій та вітчизняній економіці у 2020 році, підприємство досягло досить позитивних зрушень. За минулий рік підприємство виконало всі фінансові зобов’язання, хоча зниження цін на лісопродукцію та податкове навантаження не було сприятливим. На підприємстві постійно оновлюються основні засоби виробництва. Протягом 2020 року в лісгоспі не було скорочень працівників. Все це стало запорукою успішної роботи підприємства.

Голова профспілкового комітету лісгоспу Леонід Ірха доповів про роботу за 2020 рік. Він зауважив, що професійні спілки створюються з метою здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. В межах виконання повноважень профспілкової організації проводились переговори з адміністрацією підприємства, результатом яких було підвищення тарифних ставок і посадових окладів на 25%. Протягом звітного року адміністрацією лісгоспу виконано зобов’язання, передбачені колективним договором, що були визначені комплексними заходами щодо поліпшення безпеки, гігієни праці та виробничого середовища. На такі заходи було спрямовано 959 тис.грн.

В зібранні взяли участь заступник начальника Чернігівського облуправління лісового та мисливського господарства Олександр Жук та голова обласного профспілкового комітету працівників лісового господарства – Наталія Кудласевич.

Олександр Жук розповів про результати діяльності лісогосподарської галузі по області та Україні за 2020 рік. Він зазначив, що Семенівський лісгосп має непогані економічні та господарські показники, зокрема, досягнуто високий рівень виходу лісоматеріалів круглих. Середня заробітна плата по лісгоспу склала 12053 грн, це 3-й показник серед підприємств області.

Наталія Кудласевич подякувала за стабільну та злагоджену роботу колективу Семенівського лісгоспу та відмітила що адміністрація і профспілкова організація лісгоспу завжди знаходять спільну мову, створюють комфортні умови для праці і відпочинку працівників.

У ході конференції було прийнято Колективний договір на 2021-23 роки, затверджено план відповідних заходів, обговорені соціальні гарантії та виплати працівникам підприємства.

Делегати виразили довіру та одностайно переобрали головою первинної профспілкової організації Леоніда Ірху.

Поширити: