17.03.2020 09:21 - давність новини: 2 р.

Про роботу лісгоспа за 2019 рік

13 березня у ДП «Семенівське лісове господарство» відбулась профспілкова конференція підприємства

13 березня у ДП «Семенівське лісове господарство» відбулась профспілкова конференція підприємства. У  зібранні прийняли  участь   голова обласного профспілкового комітету лісівників Наталія Кудласевич, керівництво лісгоспу, голова профспілки підприємства та делегати від усіх структурних підрозділів лісгоспу.

      Головний інженер лісгоспу Володимир Міцук подякував колективу за  самовіддану  працю та визначив економічні виклики, що потрібно подолати підприємству для подальшого свого існування.

      Так з 2019 року рентна плата за використання  лісових ресурсів збільшились на 50% - визначив Володимир Міцук, що вилилося в п’яти міліонів гривен додаткових податків для підприємства. У 2020 році підприємству необхідно заплатити податок на лісові землі, а це 400 тис.грн відрахувань в держбюджет. Враховуюці то що, ціни за минулий рік на лісопродукцію впали на 22% лісгосп недоотримує значні ресурси від реалізації лісопродукції. Незважаючі на це підприємству необхідно знайти можливість виконувати свої зобов’язання по виплаті заробітної плати своїм працівникам та фінансувати лісогосподарські та соціальні заходи.  У 2019 році витрачено коштів на охорону праці  438  тис. грн. в т.ч. на спецодяг  226 тис. грн., доплата за  роботу у шкідливих  умовах  праці  357  тис. грн. Адміністрація вважає, що охорона праці передусім - це піклування про добрий фізичний та моральний стан працівника. У лісгоспі працює їдальня для своїх робітників. Головне, зазначив Володимир Міцук в своїй промові, щоб люди цінили дане їм здоров’я і не знищували його шкідливим звичками та побажав колективу лісгоспу  міцного здоров'я, родинного затишку, мирного неба над головою, всі свої  знання та здобутки направляти на процвітання України

Згідно нового оподаткування  37 % попневої плати залишається громаді району. Лісгосп є найкращий платник податків у місцевий бюджет та найбільший роботодавець  у Семенівському районі. Так зокрема у Семенівську ОТГ було сплачено більше 12 мілліонів            гривен податку.

         Зі співдоповіддю виступив  голова профспілкового комітету підприємства Леонід Ірха. Він зазначив, що  у 2019 році було оздоровлено 40 дітей працівників лісгоспу на узбережжі Чорного моря за рахунок коштів лісгоспу. Всім жинкам до свят 8 Березня та працівникам та пенсіонерам лісгоспу Дня працівника лісу було надано матеріальні виплати. Працівникам  лісгоспу, які були призвані до Збройних сил України, за 2019  рік було виплачено середній заробіток на загальну суму  152 тис.грн. Виплачено за роботу у вечерній, нічний час та у вихідні (святкові) дні 174 тис. грн. Доплати до мінімальної заробітної плати склали – 147 тис. грн. Виплачено лікарняних 417 тис. грн. На виконання умов колективного договору впродовж року всім працівникам лісгоспу та понад 100 пенсіонерам підприємства за половину вартості надавалась паливна норма ( 8,4 м 3  ) з безкоштовним  її перевезенням.

           На завершення конференції голова обкому профспілки працівників лісового господарства Наталія Кудласевич подякувала трудовому колективу ДП «Семенівське лісове господарство» —  за плідну роботу, вагомі здобутки  в лісогосподарюванні та досягнуті трудовим колективом високі соціальні стандарти  і  вручила цінні подарунки переможцям конкурсу « Кращий за професією» а саме:

Єрмоленко Вікторія вікторівна – бухгалтер Блешнянського лісництва

Куксенко Микола Олександрович – лісничий Костобобрівського лісництва

Шморгун Володимир Валерійович – тракторист Орликівського лісництва

Єрмоленко Анатолій Васильович – майстер  Радомського лісництва

Цуколін Сергій Олександрович – вальник лісу Семенівського лісництва

Деденко Олексій Володимирович – майстер лісу Мащівського лісництва

Голік Дмитро Володимирович – водій автотранспортного цеху

Тимошок Дмитро Вікторович – машиніст-кранівник Нижнього складу

Манін Олексій Миколайович – підсобний робітник цеху переробки деревини

Довгань Юрій Олексійович – верстатник цеха переробки деревини.

 

Поширити: