06.02.2019 21:19 - давність новини: 1 р.

Плануємо на століття.

В Чернігівському ОУЛМГ спеціалісти Семенівського держлісгоспу разом з лісівниками всіх державних лісогосподарських підприємств Чернігівської області та науковцями ДП"Новгород-Сіверської ЛНДС" радились, як краще  проводити лісовідновлення цієї весни.

Всі лісгоспи предоставили для погодження  проекти лісових культур, лісових плантацій та природного поновлення  на 2019 рік. Широке їх обговорення дозволяє найефективніше використати потенціал лісокультурних площ.

 Лісівники Семенівщини в поточному році планують провести лісовідновлення на площі  138 гектарів, в яке входять : створення лісових культур  на місцях суцільних зрубів,  зруби, залишені під природне поновлення. На площах будуть висаджені сосна звичайна, береза повисла, ялина європейська,  дуб звичайний. У проектах лісових культур обов’язково проектуємо створення протипожежних бар’єрів з листяних порід та створення реміз із  чагарників - айви японської, аронії чорноплідної, калини звичайної, спіреї, шипшини звичайної та плодових дерев яблуні та груші.

        По способах лісовідновлення, підбору головних порід, типах лісових культур, підготовці ґрунту, змішуванні порід лісгоспи дотримуються рекомендацій лісовпорядкування та науковців ДП «Новгород-Сіверська ЛНДС». Розгляд проектів за участю науковців підкреслює надзвичайно важливий зв’язок науки і виробництва в питаннях відновлення лісів та дозволяє лісівникам пересвідчитись у правильності своєї роботи, їхні зауваження та пропозиції завжди знаходять своє втілення на практиці.

 

Поширити: