18.02.2019 10:32 - давність новини: 1 р.

Облік мисливських тварин.

Після завершення сезону полювання в мисливських угіддях ДП «Семенівський лісгосп» проводиться зимовий облік  мисливських тварин. Облік проводиться з метою визначення їх чисельності, видового складу, встановлення місць проживання тварин,  міграції.

    Проводиться облік за участю районного мисливствознавця В.В.Петрухана,  єгерської служби мисливського господарства та лісової охорони Орликівського і  Блешнянського лісництв.

    Підрахунок тварин проводиться шляхом  шумового прогону та переліку слідів на сніговому покриві. Згідно матеріалів обліку в мисливському господарстві ДП «Семенівський лісгосп» встановлюється щільність  мисливських тварин на 1000 гектар угіддь. На підставі отриманих результатів оцінюється та планується діяльність мисливського господарства, визначаються норми відстрілу на наступний мисливський сезон, приймаються рішення про необхідність часткової або повної заборони полювання на певний вид дичини, визначається динаміка чисельності тварин.

    Після закінчення обліку буде складено відповідні документи та проект лімітів використання мисливських тварин у сезон полювання 2019/2020 рр.

Поширити: