09.01.2020 15:19 - давність новини: 1 р.

НЕ СТАЛО ОЛЕКСАНДРИ ВАСИЛІВНИ ДУДКО

Пішла з життя заслужений працівник лісового господарства України Олександра Василівна Дудко, котра багато років очолювала один з найуспішніших лісгоспів Чернігівської області – державне підприємство «Семенівське лісове господарство».

Переступила поріг вічності чуйна, доброзичлива жінка, яка до останнього удару свого турботливого серця залишалася вірною лісовій справі, жила клопотами лісівників, жителів нашого району.

Народилася Олександра Василівна на Волині, її дитинство минало в тісному спілкуванні з природою, бо батько працював лісником, а мати – робітницею в лісі. Це й зумовило професійний вибір юної волинянки. Закінчивши Шацький лісовий технікум, працювала в Добрянському держлісгоспі майстром лісу, потім навчалася в Українській сільськогосподарській академії. За розподілом приїхала до Новгород-Сіверського лісгоспу на посаду майстра, далі працювала помічником лісничого, лісничим. А в неповні сорок літ Олександра Василівна Дудко отримала гідну оцінку керівництва галузі – очолила посаду директора Семенівського державного лісгоспу, розвитку якого віддала понад двадцять років життя.

Ще зовсім недавно лісівники Чернігівщини, дружний колектив Семенівського лісгоспу відзначали повнозерне шістдесятиліття цієї енергійної жінки, люблячої матері, вірної дружини, талановитого організатора лісової галузі. І ось невблаганна смерть забрала від нас Людину справді з великої літери. Та світлу пам’ять про неї і її невмирущі справи ніколи не забудуть вдячні прийдешні покоління.

Поширити: