25.12.2018 15:08 - давність новини: 211 дн.

Нашіх водіїв морози не лякають.

Семенівський держлісгосп постійно приділяє увагу охороні праці. У 2018році більше 700тис. грн. підприємство використало для забезпечення своїх працівників спецодягом та засобами індивідуального захисту, проводить доплату до тарифної ставки працівникам зайнятим на роботах з шкідливими умовами праці, забезпечує бригади та підрозділи медаптечками, ремонтують обігрівальні будиночки для бригад лісорубів. Працівники  мають можливість пообідати в столовій лісгоспу за дуже помірними цінами.

  Водіям, які працюють на великовантажних автомобілях «МАЗ» та «Урал» обладнаних маніпуляторами для навантаження лісопродукцїї, закуплено спеціальний одяг – костюми з сучасних матеріалів NORFIN ARCTIC, які витримують морози до 25градусів.

  Відтепер  Сергій Старосік, Олександр Артеменко, Дмитро Голік та Віктор Ткаченко, (на фото) які щодня працюють у лісі, зможуть комфортно знаходитись в екстремальних погодних умовах.

 

Молоді, красиві, роботящі, усміхнені. «Наші хлопці - як космонавти», з захопленням  їх супроводжує поглядом жіноча половина підприємства.

Поширити: