21.01.2019 07:16 - давність новини: 1 р.

КАПИТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ ДЕРЖЛІСГОСПУ.

В ДП «Семенівський лісгосп»  оновленню основних засобів виробництва приділяється постійна увага.

В попередні роки на підприємстві була проведена модернізація лісовозного автотранспорту, в процесі якої застарілі ЗІЛ-131 було замінено на лісовози «Урал 4320» та сортиментовоз МАЗ-6317F9-560-00, які працюють на дизельному паливі, що дало змогу вдвічі знизити витрати палива на 1 ткм, а також за один рейс вивозити значно більше лісопродукції.

В 2018 році в лісгоспі продовжили придбання нової техніки.

В цеху переробки запущений в процес виробництва багатопильний верстат КМЕ 2-750-R виробництва німецької фірми «PAUL”, який рази продуктивніший за попередні аналоги, з більшою точністю і якістю випускаємої продукції.

З січня запрацювала нова сушильна камера LUКА SX 4075 об’ємом сушки 75 м3 пиломатеріалів. Після реконструкції котельні  тривалість сушки зменшиться з 10 до 3 діб.

Для збільшення перевезення лісопродукції був придбаний причіп-сортиментовоз МАЗ-837810-022.

Для лісогосподарських робіт в Радомське лісництво закупили новий трактор        Беларус-82.1. Для підвозу працюючих і використання при охороні лісу Радомське лісництво отримало автомобіль KrASZ-U37ZB6. Особливістю цього автомобіля є те, що він поєднує високу прохідність з комфортним салоном на 7 місць та відсіком для бензопил та іншого інструменту.

Окрасою і гордістю лісгоспу став новий автобус відомого в світі автомобільного бренду FORD  Transit Minibus R4602ЧН3 на 17 пасажирських місць, оснащений всіма засобами безпеки європейського рівня та зручними пасажирськими місцями.

Протягом року проводилась заміна бензопил на більш продуктивні, закупались кусторізи для проведення доглядів за лісовими культурами.

За 2018 рік було побудовано 2,1 км лісової дороги, що стала продовженням сітки лісових доріг в масивах лісгоспу.

Життя буде вносити свої корективи в плани на майбутнє, але вже зараз нагальним є розширення сушильного господарства і відповідно модернізація котельні. 

Дуже надіємось на зменшення відрахувань частин чистого прибутку, що дасть можливість збільшити витрати на оновлення основних засобів виробництва.

Поширити: