Меню

Пошук

НЕ РЕФОРМАМИ - ТАК ПОДАТКАМИ.

НЕ РЕФОРМАМИ - ТАК ПОДАТКАМИ.10 липня 2018 року Верховною радою України прийнято Закон України №2497-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств», яким внесено зміни до Податкового Кодексу України що передбачає земельний податок на всі лісові землі України.

Зазначеними змінами на ДП «Семенівський лісгосп» може лягти непосильне додаткове податкове навантаження, що спонукає до прийняття дій направлених на унеможливлення негативних наслідків для підприємств.

Так, в 2017 році ДП «Семенівське лісове господарство» сплачено податків всіх рівнів 35,8 млн.грн., з яких рентна плата за використання лісових ресурсів склала понад 7 млн.грн. Згідно діючої системи оподаткування,  сьогодні вже сплачується податок за лісові землі, як рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів. Податки в сумі доходів за 2017 рік по лісгоспу склали 45,7%.

Семенівський район є одним із найбільш лісистих регіонів Чернігівської області, ліси займають 37 % її території.

Загальна площа земель лісового фонду Держлісгоспу становить 31,4 тис. га.

В ДП «Семенівське лісове господарство» працює біля 250 людей,  з року в рік зростає рівень реалізації продукції.  

Разом з тим, ліси відіграють важливу економічну роль, адже державне лісогосподарське підприємство «Семенівське лісове господарство» є основою розвитку лісового вектора району.

Відповідно до статті 1 Лісового кодексу України, ліси України є її національним багатством і за своїм призначенням виконують переважно водоохоронні, захисні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі, рекреаційні, естетичні, виховні, інші функції та є джерелом для задоволення потреб суспільства в лісових ресурсах і перебувають під охороною держави.

 


Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство