Меню

Пошук

Догляди за лісовими культурами.

Догляди за лісовими культурами.

Вже традиційно о цій порі лісівники Семенівського держлісгоспу акцентують особливу увагу на доглядах за лісовими культурами. Своєчасний догляд - запорука швидкого росту молодого лісу, адже  до п'ятирічного віку всі молоді культури потребують особливої опіки. Сосенки та дубки потрібно  «оберігати» від швидкоростучих самосівів осики, берези та чагарників.

Догляди за культурами лісівники держлісгоспу проводять весь вегетаційний період,  тобто з травня по жовтень  використовуючи при цьому  лісовий  культиватор  та   мотокосу.  До кожній ділянки -  індивідуальний підхід,  в залежності від стану насадження.  Необхідність цих заходів  та їх інтенсивність визначає лісничий та помічник лісничого. В особливих випадках проводиться ручні догляди  в рядках сапою  та ручною косой.

Роботи по догляду  за лісовими культурами лісгоп проводить власними силами.

Всього в цьому році  держлісфонді  лісгоспу доглядів потребують 600га лісових культур. На всій площі вони будуть проведені, тому що ці роботи допоможуть виростити здорові та продуктивні лісові насадження.

   Особливу турботу в ці дні працівники лісгоспу проявляють за посівами в лісових розсадниках. Адже багатократна ручна прополка сіянців сосни та обробка їх від грибкових хвороб допоможе виростити якісний посадковий матеріал для лісовідновлення в наступному році. Найбільші об'єми робіт по вирощуванню посадкового матеріалу проводяться в Радомскому лісництві (лісничий Єрмоленко М.В.) та в Блешнянському лісництві (лісничий Волк В.М.). Саме завдяки кропіткій праці лісничих та помічників лісничих Рисковця П.Ф.,(Радомське лісництво) та Савоська С.І. (Блешнянське лісництво) вже закладений міцний фундамент для лісокультурної компанії 2019 року.

Догляди за лісовими культурами. altaltДогляди за лісовими культурами.

 


Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство