Меню

Пошук

ПІДСУМКИ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ.

altВ  лісах ДП «Семеніський лісгосп»   лісокультурні роботи підходять до завершення. Заліснювались зруби минулого року та цьогорічні. Всього  в держлісфонді  висадили лісових культур на площі 159,5  га.  Найбільший обсяг робіт проведено в Блешнянському лісництві   на площі 48га.В цьому лісництві щоденно на садінні лісу було задіяно більше 60 чоловік, переважно мешканців Семенівки. В Орликівському посаджено лісових культур 19 га,  Радомському - 26 га, Костобобрівському - 25 га та Машівському - 32 га. Окрім лісівників садили молодий ліс жителі сіл: Погорільці, Машеве, Радомка,  Орликівка, Олександрівка. Найменше  садили лісових культур в Семенівському лісництві - 8,5 га, що й не дивно, адже навколо Семенівки  багато природоохоронних та захисних лісів,  де суцільні  рубки не проводяться.

Не забувають лісівники вчасно створювати плантації новорічних ялин - 3 га посадили цієї весни, щоб через 7 років мати ялинки для новорічних свят. На площі 0,5 га висаджено декоративні рослини для озеленення такі як ялина колюча форма блакитна, сосна кримська, гінкго дволопатеве, сосна Веймутова, різні види туй та ялівців.

Для створення майбутніх лісів посіяно 1 га лісових розсадників та три теплиці де вирощуються основні лісоутворюючі породи.

Від  відповідальності та сумлінної праці людей залежить, як приживеться молодий ліс. А лісівники готові  зберегти лісові культури, які через декілька десятків років стануть основним природним ресурсом  нашого Семенівського краю.

На фото: лісокультурні роботи в Блешнянському та Орликівському лісництвах, квітень 2018р.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt


Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство