Меню

Пошук

ПТАХИ- НАШІ ДРУЗІ

alt

В лісі живе багато  видів птахів.  Живляться птахи переважно комахами та насінням дерев та кущів. Найбільшу користь лісу приносять комахоїдні птахи. Вони знищують гусінь, метеликів та жуків комах які є шкідниками лісу, що поїдають хвою та листя дерев і руйнують деревину.

 До таких птахів в наших лісах відносяться синиці, вівсянка, підкоришник (пищуха), повзик, іволга, дрімлюга (козодой), костогриз, дрізд співочий, волове очко, золотомушка (корольок), дятли і багато інших. Чорні дятли (жовна), які є найбільшими серед дятлів, знищують величезну кількість короїдів, златок, лубоїдів, вусачів та їх личинки, очищаючи стовбури дерев, де інші птахи до цих шкідників добратись не можуть.

ДП «Семенівський лісгосп» разом з вихованцями  учнівських лісництв щорічно проводять  природоохоронні заходи направлені на підгодівлю  птахів взимку  та приваблення їх в ліси.

Вихованці учнівського лісництва Семенівської ЗОШ №1  виготовили більше ста  помешкань для птахів та вже готові з лісовою охороною  Семенівського лісництва вивісити їх в приміських лісах в осередках верхівкового короїда. 

alt

alt
alt
alt
Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство