Меню

Пошук

ПІДСУМКИ РОБОТИ

altЛісівники  ДП «Семенівський держлісгосп» підвели підсумки своєї  діяльності на щорічній звітній конференції первинної профспілкової організації . В конференції  прийняли участь заступник начальника Чернігівського ОУЛМГ  О.В. Жук та голова обласної профспілки працівників лісового господарства  Н.М.Кудласевич

Майже тридцять  делегатів з усіх підрозділів лісгоспу заслухали звіт директора О.В. Дудко про результати фінансово-господарської діяльності ДП «Семенівське лісове    господарство» за 2017 рік.  З упевненістю  можна сказати, заявила вона, що всі лісівничі, лісозахисні, лісоохоронні, а головне лісовідновлювальні заходи  за 2017 рік виконані.

За рік  лісгоспом реалізовано продукції на  78 млн. 361 тис. грн ,  що дало можливість в повному  об'ємі   сплачувати  заробітну плату  264 штатним працівникам з  повним соціальним пакетом  та всі податки в бюджет. Також  було відмічено, що лісгосп щорічно проводить  оздоровлення  дітей працівників, на що в 2017 році витрачено  224 тис. грн. Протягом минулого року підприємство продовжувало надавати технічну допомогу  прикордонникам та фінансово підтримувало південниі лісгоспи.

Значні кошти з прибутку підприємства щорічно вкладаються в оновлення машино-тракторного парку, в комп'ютеризацію виробництва, в придбання нових станків та бензопил, в покращення умов праці людей та охорону праці: це і  спецодяг, засоби індивідуального захисту, обігрівальні будиночки, дешева їдальня, підвезення працівників до місця роботи.

В 2017 році була проведена атестація робочих місць, що дало можливість окремим категоріям працівників підвищити заробітну плату. Більш докладно про роботу підприємства розповіли головні спеціалісти підприємства.

Головний економіст Ганна Вейкша  розповіла про економічні показники. Так за 2017 рік лісгоспом сплачено податків в державний та місцеві бюджети - 28 млн.196 тис. грн. та  єдиний соціальний внесок сплачено в сумі 7млн. 633тис.грн.

            Головний лісничий Ігор Шпак доповів  про лісогосподарську діяльність підприємства та про проблему враження соснових насаджень верхівковим короїдом.Так з  метою наведення належного санітарного стану в лісах лісгоспу в 2017 році проведено вибіркових санітарних рубок на площі 725 га, суцільних санітарних рубок на площі 1,6 га.       Посаджено лісових культур на площі 157га. Проведено догляду за лісовими культурами на площі 785га. На охорону лісів від пожеж за 2017 рік лісгоспом витрачено 150 тис.грн.

Головний інженер Володимир Міцук розповів про будівництво лісових доріг, яких  побудовано  за останні  чотири роки   21 км. та про те, що з місцевим та приватним бізнесом в лісгоспі склались добрі відносини по наданню послуг на лісозаготівлях.

alt

Про виконання бюджету профспілкової організації та  виконання Колективного договору за 2017 рік доповів голова профкому Л.М.Ірха.  Конференція затвердила колективний договір на 2018-2020 рік .

По завершенню були нагороджені переможці конкурсу серед працівників лісгоспу -  «Кращий за професією», а саме:

- Мотора Василь Іванович,  вальник лісу Блешнянського лісництва

- Захарченко Роман  Леонідович, помічник лісничого Костобобрівського лісництва

- Нєкрасов Олексій Анатолійович, майстер лісу Орликівського ліництва

- Зборщик Володимир Ілліч, вальник  лісу Радомського лісництва

- Шакало Євгеній Миколайович, майстер лісу Семенівського лісництва

- Новосьолова Надія Григорівна, бухгалтер Машівського лісництва

- Шкурат Олександр Миколайович, водій автокари транспортного підрозділу

- Бельдяга Андрій Федорович, машиніст-кранівник  нижнього складу

- Манін Олексій Миколайович, підсобний робітник цеху переробки деревини 

alt


 

 

 

 


Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство