Меню

Пошук

Лісозаготівельні роботи.

altВзимку  у  ДП «Семенівський лісгосп»  інтенсивно проводяться лісозаготівельні роботи. Так лісівники  збирають  свій  вирощений врожай - деревину, що досягла  віку стиглості .

З початку року в лісгоспі розпочали освоювати запроектовану лісовпорядкуванням річну лісосіку.  А це майже  65 тисяч кубометрів деревини  рубок  головного  користування  та  25 тисяч кубометрів від рубок оздоровлення лісів.

На даний час шістнадцять бригад ( з яких  п'ять приватних) розробляють  лісосіки  головного користування та проводять вибіркові санітарні рубки в осередках стовбурових шкідників.  Несприятливі погодні  умови - морози та глибокий сніг затрудняють і переїзди в лісах і проведення рубок та вивезення деревини, але ж кожен день більше п'ятдесяти  лісорубів    виїзджають на лісосічні роботи.  З початку року в лісгоспі вже зрубано 10 тис. кубометрів деревини, вивезено 7 тис. кубометрів. Найскладніші для розробки лісосіки  у віддалених,  часом болотистих  лісових  масивах,  розробляються в ці морозні дні. Це полегшує  роботу лісогосподарської техніки  на трелюванні та вивезенні  лісової продукції.

За допомогою сучасних інформаційних технологій вся зрубана  лісопродукція  майстрами лісу приймається по електронному  обліку  деревини для подальшого використання в бухгалтерському та управлінському обліку.

З метою інформування громадськості про проведені лісогосподарські заходи всі дозвільні документи на право проведення рубок оприлюднюються на сайті підприємства.

 

Лісова галузь в Семенівському  районі значно поповнює районний бюджет. Тільки за рубку деревини на лісосіках головного користування в 2017 році лісгоспом сплачено попневої плати в державний бюджет 7 млн. 761тис. грн..

За заготовлену деревину на рубках догляду в місцевий бюджет сплачено 685тис. грн в т.ч.:

Міській раді міста Семенівка - 42тис.грн

Орликівській сільраді - 355тис. грн.

Ст. Гутнянській сільраді - 12 тис. грн.

Машівській сільраді - 183,5 тис. грн.

Миколаївській сільраді - 14тис. грн.

Погорільській сільраді - 88тис. грн.

Тимоновичський сільраді - 46тис. грн.

Олександрівській сільраді - 9,0 тис. грн.

 

Збереження та розвиток лісогосподарського виробництва є залогом подальшого  розвитку нашого району.


 


 

alt
alt
alt
alt
alt

alt

Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство