Меню

Пошук

Як зупинити верхівкового короїда.

altЛісівники ДП «Семенівський лісгосп»  стурбовані всиханням соснових насаджень внаслідок враженням  їх верхівковим короїдом.  На даний час в насадженнях  держлісгоспу спостерігають поодинокі куртини  дерев, пошкоджені  короїдом, але ж важливо   локалізувати його поширення, а для цього потрібно знати  біологію даного шкідника  та прийняти необхідні лісогосподарські заходи для попередження подібної ситуації в майбутньому.

 З цього приводу в Семенівському лісництві  ДП«Семенівське лісове господарство»  відбувся  виробничий семінар  з лісовою охороною лісгоспу.

 Проводили нараду головний лісничий лісгоспу І.Г.Шпак та інженер ОЗЛ  М.М.Волк.   Майстри лісу, помічники лісничих  ознайомились з  фазами розвитку верхівкового короїду та наслідками його діяльності. Лісівникам, що кожен день проводять у лісі,  надані рекомендації щодо проведення першочергових заходів в  осередках пошкоджених короїдом.

Як заявив головний лісничий І.Г.Шпак :  « Нам потрібно  оперативно  та ретельно проводити  заходи по  оздоровленню лісів - своєчасно прибирати  уражені  шкідником дерева та проводити лісовідновлення   змішаними лісовими  культурами.»


alt
alt
alt
alt

 Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство