Меню

Пошук

На зустріч святам

altСтало доброю традицією зустрічати Новий рік з ялинкою. Вирощують новорічні ялинки переважно підприємства лісового господарства на спеціальних плантаціях. Останнім часом в ЗМІ підіймається хвиля негативу проти лісівників, які нібито безжально винищують «зелені красуні». Так звані «екологи» пропагують пластиковий сурогат, який має врятувати живу природу від згуби. Але ж шкода від пластику всім відома, тому  краще часточка живої природи прикрасить ваш дім в новорічні свята.

Семенівські лісівники  вже підготували до новорічних свят  ялинки та сосни в достатній кількості. Новорічні ялинки будемо реалізовувати на території ялинкового базару по вулиці Березова роща 40, який почне працювати з 21 грудня. Ціна однієї ялинки залежна від висоти дерева і починається з 35грн. Також там  будуть продаватись дерева в горщиках: ялинка блакитна  та сосни чорна та румелійська. На весні їх  можна буде висадити біля будинку.

Лісова охорона закликає не зіпсувати собі свято самовільним вирубуванням хвойних дерев, адже придбати ялинку обійдеться набагато дешевше. Порушникам лісового законодавства доведеться сплатити штраф від 85 до 170 грн згідно ст.65 Адмінкодекса України,  та відшкодувати збиток, заподіяний лісовому господарству у сумі від 398 грн за одне дерево діаметром до 10см.

Заходи щодо охорони хвойних молодняків від самовільних  вирубувань по всій Україні здійснює державна лісова охорона, служба екологічної безпеки, дорожньо-патрульна поліція.

Легальне походження новорічної ялинки засвідчує електронна бірка, що містить інформацію про підприємство, де це дерево виросло і хто його заготовив.


Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство