Меню

Пошук

ВІДДАНІСТЬ ПРОФЕСІЇ

ВІДДАНІСТЬ ПРОФЕСІЇМинуло вже більше сорока  років, як  в  далекому 1975 році  з Полтавщини до Семенівського  лісгоспзагу, разом з сімнадцятьма випускниками Лубенського лісного технікуму , приїхав Микола Терно . Молодий  дев'ятнадцятирічний  хлопець не вагаючись став жити в лісовому селі  Орликівка, працюючи помічником лісничого. Після військової служби він повернувся на рідне підприємство. Через сім років йому  вже довірили керувати Орликівським лісництвом. В той час це був  потужний  підрозділ держлісгоспу, де  працювало  більше 50 чоловік, тільки одна лісокультурна бригада  нараховувала одинадцять жінок, які  все літо працювали з сапками на доглядах за лісовими культурами.   Молодий лісничий   вміло  керував таким   колективом, виконуючі  виробничі завдання.  В той час окрім лісозаготівель,  лісовідновлення  та доглядів за лісовими культурами  в лісгоспі велась заготівля, закупка та переробка  грибів. Три грибоварні  Орликівського лісництва що  розташовувались в селах Орликівка,  Баранівка, Первомайське за сезон переробляли близько 35  тон грибів.

В Орликівці Микола Петрович  одружився,  тут народились його діти. До речі, з  дружиною  Світланою він пліч-опліч живе та  працює в одному підрозділі вже тридцять пять років. А син Ігор пішов стежкою батька - отримав вищу лісову освіту та працює в держлісгоспі інженером.

 У 1989 року родина М.Терно  переїзджає в Семенівку, де Микола Петрович  керував цехом переробки деревини,  лісоскладом. Зараз він майстер нижнього складу  Семенівського держлісгоспу - тут концентруються всі лісосировинні ресурси підприємства.  В його обов'язки входить  приймання лісопродукції, сортування  та організація  навантаження  її споживачам. Це відповідальна робота, яка потребує високих професійних знань.

Сорок років роботи в Семенівському держлісгоспі поважна дата, та Микола Петрович  продовжує працювати, передаючі  ввесь свій  досвід  роботи молодому поколінню працівників .


Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство