Меню

Пошук

ЮНИЙ РЯТІВНИК.

altУчень 10 класу Семенівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 Славік Порва  збираючі в лісі гриби  побачив, як починає горіти  суха рослинність  зовсім поряд з лісом. Виїхавши на своєму велосипеді в зону стабільного  мобільного зв'язку, він подзвонив в службу 101 ДСНС України в Чернігівській області. Потім дочекався на автотрасі пожежну машину з командою лісників, швидко проводив їх до місця загоряння і взяв  участь в гасінні  пожежі.  Активні дії цього хлопчика допомогло врятувати від вогню значну  ділянку лісу.

Лісівники Семенівського лісгоспу  вдячні цій молодій людині за його сміливість та небайдуже відношення до  лісу та на поминає основні вимоги пожежної безпеки у лісі.

  • не розводьте багать у лісі, окрім призначених для вогнищ місць;
  • намагайтесь не палити в лісі, не кидайте недопалки на землю, особливо там, де наявна суха підстилка;
  • не залишайте просочені бензином та іншими горючими речовинами ганчірки, не експлуатуйте техніку та автомобілі з несправною паливною та іскрогасною системою;
  • ні в якому разі не випалюйте суху рослинність на землях лісового фонду, на землях природно-заповідного фонду та на господарських землях, які знаходяться поруч із лісом;
  • не створюйте смітники в лісі та на прилеглих землях, тим більше, не підпалюйте їх;
  • без узгодження з постійними лісокористувачами суворо забороняється використання в лісі піротехніки та інших вибухових і пожежонебезпечних речовин.

При виявленні пожежі:

  1. обов'язково повідомте про пожежу за номером 101;
  2. незначний вогонь спробуйте загасити водою, ґрунтом, піском, шматком цупкої незаймистої тканини;
  3. якщо вогонь великий - виходьте з лісу у напрямку проти вітру;
  4. повідомляйте про пожежу зустрічних людей, у разі необхідності допоможіть їм покинути ліс.


altalt


Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство