Меню

Пошук

ЕНЕРГЕТИЧНА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ЛІСІВНИКІВ.

alt
Семенівський лісгосп активно готується до наступаючого зимового періоду.  В конторах всіх лісництв протягом останніх шости років проведені капітальні ремонти, утеплення будівель та облаштування територій. Опалення проводиться виключно дровами. 
В цьому році завершено капітальний ремонт Костобобрівського лісництва в п.Угли., проведено благоустрій території навколо контори.
Опалення адміністративних та промислових будівель центральної садиби Семенівського лісгоспу вже більше п'ятнадцяти років проводиться дровами та тирсою, замінені теплотраси та всі три котли в котельні.
В минуломі році із-за перебоїв з електрикою для забезпечення безперебійної роботи опалення придбано потужній дизельгенератор білоруського виробника з яким лісгосп має постійні виробничі зв'язки. 
Лісгоспом проводиться заготівля дров та реалізація їх населенню. На сьогоднішній день ціна дров паливних в лісі складає від 100 грн. за кубометр. 
Відходи лісопильного виробництва з цеху переробки деревини та лісоскладу також користуються попитом серед мешканців району.


Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство