Меню

Пошук

До дня працівника лісу

До дня працівника лісу
Державне підприємство «Семенівське лісове господарство» - потужне підприємство Семенівського району.

Об'єми  лісозаготівель та переробка деревини дозволяють на сьогоднішній день лісгоспу бути економічно стабільним підприємством з щорічним прибутком майже три  мільйони гривень та виконувати всі покладені на нього державою функції по відтворенню, раціональному використанню, охороні та захисту лісів.

Підприємство забезпечує роботою близько 300 мешканців Семенівського району. Середня заробітна плата  по лісгоспу з повним соціальним пакетом  складає  близько восьми тисяч гривень.

 Щорічно Семенівський лісгосп  сплачує значні суми податків . Так за 6 місяців цього року вже сплачено податків до всіх рівнів бюджетів та державних цільових фондів  близько  15 млн. грн.,  до  місцевих бюджетів  Семенівського району сплачено майже 5  млн. грн.

Одним із головних завдань лісівників лісгоспу залишається забезпечення відтворення лісів, а також збереження зелених насаджень. За 2016 рік в держлісгоспі відтворено нових лісів на площі 198га.

Лісгосп не забуває про попередні покоління  лісівників, тих хто створював  лісові насадження та потужну промислову базу Семенівського лісгоспу на протязі десятиліть. Лісгосп  шанує  всіх ветеранів виробництва та щиро вітає з Днем  працівника лісу.


alt
alt
alt
alt


Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство