Меню

Пошук

Стихійне явище.

alt

На початку липня  в лісах  Блешнянського лісництва, що поблизу с.Лісковщина,  сталося  непередбачуване стихійне природне  явище. Восьмидесятирічні  сосни не витримали  сильних поривів вітру.  Буревій  повалив більше 17 гектарів лісу,  в тому числі  3,6га лісових насадженнь  ландшафтного заказника  місцевого значення «Рогізне»,  де розташований пам'ятник партизанської слави.

  Ліс, пошкоджений вітровалом,  став осередком  захаращенності,  який  може  бути  причиною  виникнення  та розповсюдження   лісових  пожеж та  стовбурових шкідників.

На даний час проведено обстеження пошкоджених насаджень за участю лісопатолога спеціалізованого підприємства та представника Департаменту  екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА. Чернігівське облуправління лісового та мисливського господарства видало  дозвіл на розробку вітровалу (суцільну санітарну рубку).

Бригади лісорубів  Семенівського лісгоспу вже приступили до розчищення завалів,  щоб вже навесні наступного року посадити на місці зламаних насаджень молодий ліс.

Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство