Меню

Пошук

Проведення Європейського тижня лісу

Проведення Європейського тижня лісуВперіод з 20 по 24 жовтня  2008р. наша держава Україна  бере участь у проведенні  Європейського тижня  лісу, який запроваджений Організацією Об”єднаних Націй, міністерською конференцією із захисту лісів Європи та Європейською комісією .


Європейські ліси  пом”якшують наслідки  змін  клімату на планеті ,  забезпечують охорону навколишнього середовища. Одним з пріоритетних  завдань  для працівників лісової галузі є відновлення лісів та примноження зелених багатств країни.


ДП „Семенівське лісове господарство”.  у 2008 році було створено 214 гектарів лісів,в тому числі 71,5 гектар на землях не придатних для сільгоспкористання, Для  посадки в  наступному  році у розсадниках лісгоспу вирощено 2млн.450 тис.шт. сіянців основних лісоутворюючи порід .


Основні роботи по розведенню та догляду за лісом проводяться  весною та влітку, але і осінь гаряча пора для лісівників. Потрібно вчасно заготовити насіння деревних і чагарникових порід, зібрати шишки сосни та ялини, заготовити жолуді дуба , адже здорове насіння- це майбутні дерева, які будуть рости для наступних поколінь.


В рамках   проведення  Європейського  тижня лісу  в ДП „Семенівський   лісгоспі” проведено заходи  по посадці  деревних порід  та перегляд відеофільму „Зелені  заповіти  Чернігівщини” в школах Семенівського  району. На площі 7,4 га  лісовою охороною проведено  доповнення  лісових  культур в держлісфонді.

Проведення Європейського тижня лісу Проведення Європейського тижня лісу


Друкувати
Copyright 2009 © Семенівське лісове господарство